Biz Kimiz?

Academica, dünya çapında öğrencilerin eğitim alanındaki eşitsizliğini azaltmak amacıyla 2001 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine halen devam eden bir organizasyondur. Bu amaçla gerçekleştirdiği faaliyetlerinin arasından öne çıkan Dual Diploma çift diploma programı, dünyanın farklı bölgelerinden öğrencilerin Amerikan eğitim standartlarında bir eğitim alması, dil ve sosyal becerilerini geliştirmesi, teknolojiye olan hakimiyetinin arttırılması, zaman yönetimi ve sorumluluk duygularının pekiştirilmesi gibi önemli imkanlardan faydalanması için faaliyete geçirilmiştir. İspanya’dan Fransa’ya dünyanın farklı ülkelerinde öğrencilerin hayatlarına dokunan organizasyon şimdi Smyrna Edu distribütörlüğünde Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır.

Çift Diploma Programına Hoş Geldiniz

ÇİFT DİPLOMA

Program

Akreditasyon

Academica International Studies tarafından oluşturulan ve geliştirilen çift diploma programı, öğrencilerin biri öğrencinin kendi ülkesinden, diğeri de Amerikan'dan olmak üzere aynı anda iki diploma almasına olanak tanır.

Çift diploma programı öğrencileri lise eğitimlerini tamamladıklarında, Amerikalı öğrencilerin aldığı diplomanın tamamen aynısı olan ve dünyadaki tüm eyalet ve üniversitelerde tanınan diplomayı alırlar.

Çift diploma programı, İngilizce seviyesinde kayda değer bir gelişmenin yanı sıra, öğrencilerine yüksek düzeyde bireysel sorumluluk bilinci verir ve yeni teknolojilerin kullanımında büyük bir kolaylık sağlar.

Eşsiz Bir Deneyim

Öğrencileri yeni tecrübelere hazırlar.

Sorularınız mı var?

Bizimle iletişime geçin, merak ettiklerinizi cevaplayalım.