Biz Kimiz?

Academica, eğitim hizmetlerine yeni bir yaklaşımın öncüsüdür.

Bir Eğitim Hizmet Sağlayıcısı (ESP) olarak Academica, müşterilerinin yönetim kurulları ve idarelerinin okullarını etkili bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmayı hedefler.

Academica'nın rolü, müşterilerine arka ofis hizmetleri ve destek sağlayarak, onların eğitim kurumu misyonlarına odaklanmalarına olanak tanımaktır.

20 yıllık deneyime sahip olan Academica, hizmet verdiği okullar arasında en iyi uygulamaların paylaşımını kolaylaştırır. Academica, okul yönetim kurullarının veya müdürlerinin isteği üzerine sıkça danışmanlık yapmak üzere talep edilir.

İnovasyon ve Genişleme

Academica, Florida'daki tüm charter okulları organizasyonları arasında en fazla sayıda yüksek başarı gösteren okulu olarak hizmet vermektedir.

Academica, müşterileri için başarılı sonuçlar elde etmeye kararlıdır. Hizmet verdikleri tüm okullar tam akredite edilmiş veya akreditasyon sürecindedir.

Dual Diploma®'ya Hoş Geldiniz

ÇIFT® DIPLOMASI

Program

Akreditasyon

Academica Corporation tarafından oluşturulan ve geliştirilen Diploma Dual®, Ortaöğretim diplomalarının uluslararası denkliğini sağlayan resmi programdır ve öğrencilerin aynı anda iki diploma almasına olanak tanır: Biri kendi ülkelerinden ve Amerikan Lise Diploması.

Çift Diploma® öğrencileri eğitimlerini tamamladıklarında, Liseyi bitirdikten sonra Kuzey Amerikalı öğrencilerle tamamen aynı olan ve dünyadaki tüm Eyalet ve Üniversitelerde tanınacak olan sertifikayı alırlar.

Dilbilimsel, teknolojik ve kişisel etkileşim

Dual® Diploma, İngilizce seviyesinde kayda değer bir gelişmenin yanı sıra, öğrencilerine yüksek düzeyde kişisel özerklik ve yeni teknolojilerin kullanımında büyük bir kolaylık sağlar.

Experience

Öğrencileri yeni zorluklara hazırlamak

Have any questions?

If you have any questions about the therapies, feel free to contact us.

Doloress K.

Therapy has really helped me overcome some past trauma I had been keeping under a lid for a long time. Now, I feel happier and more confident in my life, and feel like I can walk with my head held high.

Anthony M.

Coming from a competitive sports background, the injury that ended up making me give up my career was a hard blow. With therapy, I was able to start building my identity around other things than just sport.

Happy clients

TESTIMONIALS